adres: ulica Nowotarska 31; 34-500 Zakopane; GPS: N 49.30012º, E 19.95232º - jadąc od strony Nowego Targu pierwsze rondo (im. Andrzeja Chramca) należy przejechać na wprost tj. kierować się drogą nr 958 na Kościelisko.

Po przejechaniu około 800 metrów przed rondem Solidarności (skrzyżowanie ulicy 3 Maja i ulicy Nowotarskiej) wjechać na podwórko z prawej strony posesji (w razie problemów zawrócić na rondzie Solidarności i skręcić w lewo)

Jest to drugi dom za sklepem Biedronka i ostatni przed rondem Solidarności (obok dużego prywatnego parkingu). Wejście do apartamentów Wiosna3 (mieszkanie nr 1) oraz Wiosna4 (mieszkanie nr 1A) znajduje się od strony podwórka.

Apartamenty położone są w odległości około 1 kilometra od dworca autobusowego oraz dworca kolejowego (dojście zajmuje około 13-tu minut). W okolicy dworca autobusowego zlokalizowane są postoje tanich linii komunikacji miejskiej obsługiwane przez PKS i busy. Zapewniają one komunikację z centrum miasta do początków szlaków turystycznych oraz zimą do wyciągów i tras narciarskich.

Dojście do popularnej ulicy Krupówki (deptak z licznymi sklepami i restauracjami) położonej w odległości około 400 metrów zajmuje około 5-ciu minut