Apartamenty "Wiosna3" i "Wiosna4" zostały udostępnione dla naszych gości w listopadzie 2015 roku.

Apartament Wiosna3 jest dwupoziomowym mieszkaniem zlokalizowanym na pierwszym piętrze od strony południowej, o powierzchni użytkowej 34m2 przystosowanym dla 4 osób (istnieje możliwość dostawki dla piątej osoby). Na pierwszym poziomie znajduje się salonik z TV i aneksem kuchennym (lodówka, kuchnia czteropalnikowa, mikrofala, czajnik, garnki, talerze i sztućce), łazienka z WC i prysznicem oraz weranda z wygodnym rozkładanym łóżkiem dla dwóch osób i kącikiem kawowym. Na drugim poziomie zlokalizowana jest sypialnia z łożem małżeńskim.

Apartament Wiosna4 zlokalizowany na pierwszym piętrze od strony wschodniej o powierzchni 13,5m2 składa się pokoju z wygodnym rozkładanym łóżkiem dla dwóch osób, łazienki z WC i prysznicem oraz małego korytarza. Na wyposażeniu pokoju znajduje się czajnik, komplet filiżanek, talerze i sztućce oraz TV.

Miejsce postojowe dla samochodów osobowych znajduje się na podwórku za budynkiem (proszę zachować szczególną ostrożność na wąskim wjeździe z prawej strony nieruchomości – wskazówki w sekcji "dojazd")